Ξέφυγαν στις H.Π.Α
22χρονη δασκάλα έκανε σεξ και έστελνε γυμνές φωτογραφίες της σε ανήλικο μαθητή της

Μάλλον πολλές έχουν μπερδέψει το ρόλο του δασκάλου στις ΗΠΑ και τι πρέπει να μαθαίνουν τους μαθητές, αφού σχεδόν καθημερινά πλέον, βγαίνει περιστατικό με καθηγήτρια να παρενοχλεί σεξουαλικά μαθητές ή και να προχωρά σε πράξεις...

Το νέο περιστατικό αφορά 22χρονη δασκάλα που έστελνε γυμνές φωτογραφίες σε 16χρονο μαθητή της στο Λάμαρ Χάι Σκουλ της Νότιας Καρολίνας για ένα τρίμηνο.

Η "ανήσυχη¨" δασκάλα, η Άννα Πάτον. συνελήφθη χθες, καθώς με βάση το ένταλμα, είχε σεξουαλικές επαφές, ενώ έκανε και στοματικό σεξ με το νεαρό μαθητή σε διάφορες περιπτώσεις από την 1η Οκτωβρίου της περσινής χρονιάς, μέχρι και τις 11 Ιανουαρίου...

 

Αξίζει να σημειωθεί ότι η Πάτον είναι και μητέρα ενός μικρού παιδιού!

 

Όμως, πέρα από τις πράξεις της, κατηγορείται και για αποστολή γυμνών φωτογραφιών της στο νεαρό, χρησιμοποιώντας μάλιστα διαφορετικά προφίλ.

 

Εννοείται πως με την γνωστοποίηση του θέματος και τη σύλληψή της, η διεύθυνση εκπαίδευσης την έθεσε σε υποχρεωτική άδεια, περιμένοντας να τελεσιδικήσει η αστυνομική και η δικαστική έρευνα.

 

 

Send to Facebook

Σας είχαμε αναφέρει σε χθεσινό μας άρθρο πως η Χριστιάνα Αριστοτέλους είχε μπλοκαριστεί από το Instagram.

...

08/01/2020 00:00

Απλά τέλειες!

Η Δήμητρα Συλλούρη και ο Σπύρος Σιάηλος παντρέυτηκαν το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου. Το ζευγάρι επέλεξε την φωτογράφιση του γάμου του να την κάνει σε ένα ειδυλλιακό και μαγικό τοπίο. Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Ξαφνικός χωρισμός στην ελληνική showbiz!

Δεν προλάβαμε να μάθουμε καλά – καλά ότι είναι μαζί και χώρισαν! Η σχέση τους ήταν σύντομη και ο χωρισμός ξαφνικός, καθώς πριν από λίγες μόλις ημέρες, ο φωτογραφικός φακός τους είχε «τσακώσει» μαζί!   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Την Ειρήνη Καζαριάν τη γνωρίσαμε μέσα από την GNTM την αδερφή της Μαρία Καζαριάν θα την γνωρίσουμε μέσα από το “My Style Rocks”.

Οι δυο αδερφές είχαν περάσει από οντισιόν για το δελτίο καιρού στην εκπομπή της Χριστίνας Λαμπίρη το 2014. Τελικώς, οι αδερφές Καζαριάν δεν προχώρησαν με το πρότζεκτ από επιλογή τους καθώς δεν είχαν χρόνο.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Είναι το νέο ζευγάρι της κυπριακής showbiz;

Μια φωτογραφία τους ήταν αρκετή για...να πυροδοτήσει τις φήμες για το νέο, καυτό ειδύλλιο.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Επανασύνδεση Βόμβα για το ζευγάρι!

Είναι και πάλι μαζί, όπως σας γράψαμε σε προηγούμενο μας άρθρο! Ο έρωτας τους φούντωσε και πάλι και έτσι ο Ανδρέας Γεωργίου και η Σιμώνη Χριστοδούλου είναι φουλ ερωτευμένοι.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

ο ποσό των 700.000 δολαρίων για την Αυστραλία που δοκιμάζεται από φονικές πυρκαγιές υπολογίζει ότι έχει συγκεντρώσει το μοντέλο Κάιλεν Γουόρντ

Η κίνηση της αυτή, ωστόσο, δεν έγινε δεκτή με θετικό τρόπο από το Instagram, το οποίο μπλόκαρε τον λογαριασμό της, επικαλούμενο τον κανονισμό του που απαγορεύει τις γυμνές αναρτήσεις.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Δυσάρεστα νέα

Έφυγε από τη ζωή σήμερα το πρωί ο γνωστός Λεμεσιανός Ταχυδακτυλουργός Ανδρέας Λιοτατής. Πρόκειται για έναν άνθρωπο ο οποίος ήταν ιδιαίτερα αγαπητός στην κοινωνία της Λεμεσού.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Ευτυχείτε”

Η ηθοποιός δεν έκρυψε τον εκνευρισμό της με όσα είπε η πρώην παρουσιάστρια.... Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Δείτε για ποιους πρόκειται!

Μια απρόσμενη αποκάλυψη έγινε χθες το απόγευμα μέσα από την εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Η αγαπημένη ηθοποιός επιστρέφει στην κυπριακή τηλεόραση!!

Το grand entrance της κάνει αόψε η δημοφιλής και αγαπημένη Βαλεντίνα Σοφοκλέους στην σειρά εποχης του ΡΙΚ ΧΑΛΚΙΝΑ ΧΡΌΝΙΑ!   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Είναι πανέμορφη!

Από τον καιρό που έγινε μανούλα, η Κρίστυ Αγαπίου δεν σταματάει λεπτό να αναρτά φωτογραφίες στο Instagram της με την κορούλα της. Η μικρή Πηνελόπη μεγάλωσε και είναι μια σκέτη κούκλα.   Δείτε την συνέχεια στη ShowBiz

08/01/2020 00:00

Back to Top