ΗΒΖ520
Παράνομο πάρκινγκ σε υπεραγορά

Ήρθε στην υπεραγορά και προτίμησε να παρκάρει κοντά στην είσοδο και δεν πειράζει που αν ερχόταν άτομο με αναπηρικό θα πάρκαρε 20 μέτρα πάρα κάτω, που υπήρχαν δεκάδες άδειοι χώροι στάθμευσης.

Και είμαι σίγουρος ότι ο "ασυνείδητος" της φωτογραφίας, "μόνο ένα λεπτό θα έκανε", άσχετο ότι ήταν εκεί και μετά που έφευγα...  

Send to Facebook

Οι φωτογραφείες σας

Στείλτε μας τις δικές σας φωτογραφίες από διάφορους ασυνείδητους συμπολίτες μας στο: photos@typos.com.cy   Οι φωτογραφίες θα δημοσιεύονται χωρίς τα στοιχεία σας, εκτός και αν εσείς θελήσετε να τα δημοσιεύσουμε. 

17/09/2013 00:00

KLF668

Όχι μόνο πάρκαρε εκεί που έπρεπε, αλλά έκλεισε 2 χώρους. Πόση "ευαισθησία" έχουν κάποια άτομα... Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία.

27/03/2017 08:41

MAM578

Ο οδηγός ταξί της φωτογρφίας θεώρησε λογικό να παρκάρει με αυτό τον τρόπο σε πάρκιγκ υπεραγοράς. Τα σχόλια δικά σας.Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωοτογρφία. 

13/02/2017 11:34

HNY138

Εκείνο που δεν αντιλαμβάνονται μερικοι ασυνείδητοι οδηγοί είναι ότι έστω και για "δυο λεπτά" ο χώρος που παρκάρουν...

18/01/2017 08:11

ΜΚΕ559

Αν και υπάρχουν πάρα πολλοί ελεύθεροι χώροι στάθμευσης στο τριώροφο υπόγειο πάρκινγκ στη Λευκωσία, ο Ασυνείδητος οδηγός το έβαλε ακριβώς στην είσοδο, αγνοώντας τα σήματα για ΑΜΕΑ. Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία.  

15/11/2016 12:35

KRF181

Τι ωραία που πάρκαρε ο ασυνείδητος οδηγός, μέσα στην μέση των χώρων σταθμευσης ΑΜΕΑ

10/10/2016 09:19

MAB805

Ο ασυνείδητος οδηγός του οχήματος πάρκαρε σε 2 χώρους για ΑΜΕΑ κοντά στην είσοδο υπεραγοράς, για να μην σπρώξει το τρόλεϊ του αλλά 10 μέτρα πιο κάτω που υπήρχαν άλλοι χώροι στάθμευσης... 

12/09/2016 10:20

KPH3

Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία αυτού του ασυνείδητου οδηγού.

07/07/2016 11:47

KQU584

Ο ασυνείδητος οδηγός πάρκαρε σε χώρο για ΑΜΕΑ, αν και η υπεραγορά είχε δεκάδες χώρους διαθέσιμους 10 μέτρα πιο κάτω...

02/07/2016 11:07

MKM374

Δεν φτάνει που ο οδηγός πάρκαρε σε χώρους για Άτομα με Ειδικές Ανάγκες, χωρίς να είναι ο ίδιος ΑΜΕΑ, πάρκαρε και στην μέση δύο χώρων στάθμευσης!

24/06/2016 06:58

ΚΜΥ444

Η σημερινή μας ασυνείδητη οδηγός πάρκαρε σε 2 χώρους στάθμευσης, κλείνωντας και την μια θέση για ΑΜΕΑ του χώρου στάθμευσης.

14/06/2016 06:41

KLN671

Ο ασυνείδητος εκτός του ότι πάρκαρε σε χώρο για ΑΜΕΑ, πάρκαρε με τέτοιο τρόπο ώστε χρησιμοποίησε και τους 2 χώρους στάθμευσης που ήταν προκοθορισμένοι για άτομ με αναπηρίες. Δυστηχώς δεν μπορούμε να μεταφέρουμε τα σχόλια του αναγνώστη που μας έστείλε την φωτογραφία...