Ευδιάκριτο το σήμα
Χώρος στάθμευσης για τους αναπήρους

Εντυπωσιακό αυτοκίνητο... αυτός ο "ανάπηρος" οδηγός!

Send to Facebook

Οι φωτογραφείες σας

Στείλτε μας τις δικές σας φωτογραφίες από διάφορους ασυνείδητους συμπολίτες μας στο: photos@typos.com.cy   Οι φωτογραφίες θα δημοσιεύονται χωρίς τα στοιχεία σας, εκτός και αν εσείς θελήσετε να τα δημοσιεύσουμε. 

17/09/2013 00:00

KAK311

Ο ασυνείδητος πάρκαρε στο πεζοδρόμιο κλείνοντας μερικώς και τον ποδηλατόδρομο, για να κατεβεί εύκολα στην ψησταριά της γειτονιάς. Όταν του έκανε παρατήρηση ο αναγνώστης που μας έστειλε την φωτογραφία, ο Ασυνείδητος οδηγός τον έβρισε κι' από πάνω...

14/11/2017 13:04

ΜΡΒ353

Ο ασυνείδητος οδηγός πάρκαρε σε χώρο για ΑΜΕΑ, έξω από την πόρτα εισόδου ημικρατικού οργανισμού. Εκείνο που δεν αντιλαμβάνονται μερικοι ασυνείδητοι οδηγοί είναι ότι έστω και για "δυο λεπτά" ο χώρος που παρκάρουν είναι για άτομα που πραγματικά έχουν πρόβλημα και χρειάζεται να παρκάρουν κόντα στην είσοδο. Ο ασυνείδητος...

02/11/2017 09:38

KUG782 & KXF315

Αυτοί οι δύο ασυνειδητοι οδηγοί πάρκαραν σε χώρο για ΑΜΕΑ, σε εστιατόρειο στην Λευκωσία. Δεν πειράζει αν έρθει συνάνθρωπος μας που έχει κινητικό πρόβλημα - αυτοί "μόνο για 2 λέπτα" θα είναι εκεί. Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία.  

24/10/2017 09:41

EPY026

Ο ασυνείδητος οδηγός πάρκαρε  σε χώρο για ΑΜΕΑ σε χώρο στάθμευσης εστιατορίου. Το σήμα ακριβώς απέναντι του και πάλι πάρκαρε εκεί που δεν έπρεπε. Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία. 

17/10/2017 07:53

KSB619

Όταν τα ίδια τα όργανα της τάξης δεν σέβονται τους κανόνες οδικής κυκλοφορίας είναι εντάξει; Η αναγνώστρια που μας έστειλε τις φωτογραφίες έγραψε τα εξής: Αγαπητοί αστυνομικοί, αν θέλετε σεβασμό, σεβαστείτε κι εσείς τους πολίτες. Πχ όταν υπάρχει ελεγχόμενο τετράγωνο, μην μουντάρετε να προλάβετε και μην μένετε εκεί "γιατί επκιάαν...

26/09/2017 11:55

MKP713

Αυτός ο ασυνείδητος, μάλλον για να "πετύχει" την απόλυτη σκίαση του αυτοκινήτου του, πάρκαρε κάθετα, μπλοκάροντας δυο χώρους για ΑΜΕΑ. Το σχόλιο του αναγνώστη μας που μας έστείλε την φώτο ήταν: "Δοξάστε με!!!" 

08/09/2017 12:42

LBE964

Το σχόλιο του αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία είναι πολύ εύστοχο: Εάν όλοι παρκάρουν έτσι στη Λάρνακα, τότε θα πρέπει να χτιστούν διπλάσιοι χώροι στάθμευσης!!!

31/07/2017 11:42

MKT636

Ο ασυνείδητος οδηγος πάρκαρε με αυτό τον υπέροχο τρόπο στην οδό 25ης Μαρτίου στην Πάφο. Ο αναγνώστης που μας έστειλε την φωτογραφία δικαίως τον χαρακτήρισε  "Ο μακάκας της ημέρας" 

26/07/2017 15:17

KLF668

Όχι μόνο πάρκαρε εκεί που έπρεπε, αλλά έκλεισε 2 χώρους. Πόση "ευαισθησία" έχουν κάποια άτομα... Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωτογραφία.

27/03/2017 08:41

MAM578

Ο οδηγός ταξί της φωτογρφίας θεώρησε λογικό να παρκάρει με αυτό τον τρόπο σε πάρκιγκ υπεραγοράς. Τα σχόλια δικά σας.Ευχαριστούμε τον αναγνώστη που μας έστειλε την φωοτογρφία. 

13/02/2017 11:34

HNY138

Εκείνο που δεν αντιλαμβάνονται μερικοι ασυνείδητοι οδηγοί είναι ότι έστω και για "δυο λεπτά" ο χώρος που παρκάρουν...